08,11,2020 tarihinde faaliyete geçen sabun imalat işimize 3 yıllık deneyimimizle devam etmekteyiz. Doğal sabun kavramını en uç seviyelere taşımaya kararlı vizyonumuzla Bitkisel formda en kaliteli üretimlerin öncüsü olmak için gereken her türlü girişimi desteklemekteyiz.

3 Çocuk annesi bir girişimci olarak eşimle birlikte yürüttüğümüz ve şahıs firması olarak mevcudiyeti bulunmaktadır.

Sabunakile ailesi olarak insanımıza hak ettiği kaliteyi sunmak için verdiğimiz mücadelemizde araştırmacı ruhumuz, üretimdeki deneyimimiz ve imalatlarda kullandığımız birinci sınıf kaliteli hammadde ile doğal sabun üretimlerinden mutluluk duymaktayız.

Üretimi desteklemek ve daha doğal bir geleceğin oluşumunda yer almak adına sabun yapım malzemelerini de son kullanıcıya ulaştırmak için kurduğumuz web sitemizle evlerinde doğal sabun yapmak isteyenlerin arayışlarına yardımcı olmak firmamızın önemle üzerinde durduğu bir durumdur.

Teknolojinin ve nüfusun artması ile yayılan yenilikçi hastalıklar global bir etkiye sebep olmaktadır. Doğal yaşamın sadece gıda ile olmayacağı inancı ile doğal sabun imalatlarında yüksek kalite olması gerekmektedir. Temiz bir bedenin hastalanma ihtimali düşünüldüğünde bu işe başlama sebebimiz ortaya çıkmaktadır. Kendi ailemiz için madem ki en iyisini istiyoruz o zaman bu güzelliği neden tüm insanlara sunmayalım.

Güzel bir gelecek için önce kendi sağlımıza ve sevdiklerimizin sağlığına öncelik verelim.

Betül Çelik / SabunAkile

Written by

Bir cevap yazın